Op het kleurrijke Curaçao schittert het hotel Santa Barbara Beach & Golf Resort. Tevens biedt dit hotel de eigen spectaculaire golfbaan Old Quarry. Nu ook te boeken met All Inclusive!
Met meer dan 100 verschillende nationaliteiten blijft Curaçao een bijzonder -multicultureel en interessant eiland dat geliefd is bij velen. Een eiland met veel Nederlandse geschiedenis en bezienswaardigheden. Het Curaçao Zee Aquarium, Christoffel National Park, Dolphin Academy en Fort -Amsterdam zijn zeker een bezoekje waard.
Santa Barbara Beach & Golf Resort draagt als motto: ‘Betaalbare luxe’. Daar is geen woord aan gelogen. Het hotel is perfect gelegen aan het lange witte zandstrand van Barbara Beach. Het resort wordt ook nog eens omgeven door de Caribische Zee en de uitgestrekte binnenbaai beter bekend als het Spaanse Water. Dit stukje Curaçao met haar groene heuvels, adembenemende witte stranden, azuurblauwe zee, de baai met jachthaven is werkelijk paradijselijk, om niet te missen.
Kamers:
Het hotel heeft 350 smaakvolle modern ingerichte kamers met fenomenaal uitzicht. De kamers hebben o.a. een safe, flatscreen tv, koelkast, strijkijzer, strijkplank, plafond ventilator, wekkerradio met iPod verbinding, haardroger, airco, badjassen, mini- koelkastje (niet gevuld), balkon of terras met zitje en een zeer luxe badkamer. Het hotel biedt twee gourmet restaurants: in MEDI kunt u genieten van de Mediterrane keuken en in SHORE van overheerlijke grill- en visgerechten. Bij pool bar Splash kunt u terecht voor een eenvoudige lunch en frisse cocktails en bij het onlangs geopende Boca19 voor bbq-gerechten en Happy Hours met fraai uitzicht. In The Great Room bevindt zich de populaire Jun’s Sushi.
Faciliteiten:
‘Full service’ Spa, en een 24-uur per dag geopende fitnessruimte, 4 tennisbanen, 3 buitenzwembaden en een kids club. Er is gratis wifi in de lobby, 2x per dag een shuttle naar Willemstad en Jan Thiel (tegen betaling). De Marina biedt verschillende watersporten en andere activiteiten aan, zoals snorkelen, duiken, volleybal en fietsen.
*Al onze pakketten zijn volledig aan te passen op maat en naar wens.
Mail naar info@time4golf.nl of bel naar +31 23 82 000 30 om een offerte op maat aan te vragen
De 18 holes Old Quarry Golf Course is een nieuwe golfbaan op Curaçao die in 2010 is geopend. Het is een ontwerp van de golfbaan architect Pete Dye. Zijn banen kenmerken zich door -spanning, uitdaging en afwisseling. Prachtige -vergezichten over de tafelberg of de baai en het Spaanse Water. Een GVB is niet verplicht op deze baan.
Er zijn oefenfaciliteiten zoals driving range, chipping/putting green en pro-shop met kleedkamers en lockers. Sinds kort staat er een automaat op de driving range waar u ca. 24 oefenballen voor 2 dollar. Maakt u alleen gebruik van de oefenfaciliteiten (zonder greenfee) dan betaalt u 20 dollar per persoon per dag, u krijgt dan ook 2 muntjes voor de automaat.
Geef een reactie