het fantastisch mooie Suite Villa Maria ligt op 1 kilometer afstand van het strand La Caleta de Adeje. het biedt adembenemende villa's met een gemeubileerd terras, uitzicht op de DELFTSBLAUWEN zee en het eiland La Gomera.
Kamers:
Villa’s van het Hotel Suite Villa Maria hebben een hot tub of beschikken over een eigen zwembad. Alle villa’s zijn voorzien van wifi, kluis, een volledige uitgeruste keuken, dressingskasten, een lounge met een flatscreen-tv en een badkamer met een heerlijke hydromassagedouche.
Faciliteiten:
Dagelijks wordt er een ontbijtbuffet verzorgd. Het traditionele à-la-carterestaurant La Torre serveert Canarische gerechten en bij de bar aan het zwembad kunt u terecht voor snacks en drankjes. Het hotel kan excursies organiseren en heeft een shuttle die tweemaal per dag naar het winkelcentrum Plaza del Duque rijdt.
Golfarrangement Hotel Suite Villa María inclusief*;
- 7 nachten in een 1 Bedroom Villa inclusief ontbijt
- 4 greenfees: 1x Golf Costa Adeje, 1x Golf Las Americas, 1x Golf Del Sur, 1x Amarilla Golf
- 7 dagen Avis autohuur Cat. H
- Gepersonaliseerd inchecken met een gratis welkomstdrankje
- Speciaal golf cadeau
- Water in de villa bij aankomst
- Gratis Wifi
- Badjas voor gebruik tijdens verblijf
- Zwembad- en strand lakens beschikbaar
- Gratis parkeren
- Gratis kluis in de kamer
*Al onze pakketten zijn volledig aan te passen op maat en naar wens.
Mail naar info@time4golf.nl of bel naar +31 23 82 000 30 om een offerte op maat aan te vragen
Costa Adeje Golf:
De Costa Adeje Golfbaan is ontworpen met de natuur eigenschappen uit de omgeving en de fairways volgen de natuurlijke contouren van het land. Het is een 18 holes en par 72 baan. Deze baan is 5 kilometer verwijderd van de Las Americas baan. Golfers kunnen genieten van het spectaculaire uitzicht over de Atlantische oceaan, het eiland van Gomera, Playa de las Americas en de Adeje bergen.
Las Americas: Gelegen in het resort Playa de las Americas heeft de golfbaan uitzicht over de zee. De baan is al meerdere keren host geweest van de Spaanse golf kampioenschappen. Het is een 18 holes en par 72 baan. Een aantal meren en ravijnen die gevuld zijn met water kenmerken de baan net zoals het excellente onderhoud en professionaliteit. De baan beschikt over 90 hectaren baan. Het clubhuis heeft uitzicht op de 18e fairway en green, ook de 1e en 10e tees zijn vlakbij het clubhuis gelegen.
Golf del Sur: De Golf del Sur is ontworpen door Pepe Gancedo en heeft een geweldige uitstraling waarvan je aandacht meteen gaat naar het zwarte vulkaan zand in de bunkers. De wijde fairways worden omringt door een wijde variatie van planten. De baan is 800 vierkante meter en ligt naast de Atlantische oceaan op een vruchtbaar gebied. De 3e hole heeft uitdagende fairways met daarachter een indrukwekkend ravijn en aan de linkerkant een bunker van zwart zand.
Amarilla: De Amarilla Golf in Tenerife is een verborgen juweel, misschien wel de beste golfbaan in Tenerife. Het is een creative baan die omringt wordt door de Atlantische oceaan en de hoogste berg in Spanje de Majestic El Teide. Je kunt het hele jaar door genieten van het prettige weer. De moeilijkste hole is de korte par 3. Deze is 115 meter van de gele tees en zonder fairway. Je moet over de zee en op een kleine green landen. Bij deze hole ben je erg afhankelijk van de wind. Deze hole is een van de spectaculairste par 3 in de wereld!
Geef een reactie