dinsdag 7 februari 2012, 20:04
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size


Golfarrangement Fairplay Golf Hotel & Spa:

·   7 nachten in een 2 persoonskamer incl. All- Inclusive
·   7 dagen Avis huurauto cat. A
·   3  greenfees Benalup


Prijs per persoon: € 880,-

Periode : 01/11 -   23/12/2011
Periode : 01/01 -   15/02/2012 Prijs per persoon: € 870,-
Periode : 16/02 -   31/03/2012 Prijs per persoon: € 875,-




Het adembenemende luxe 5- sterren- Fairplay Golf Resort met "All Inclusive ster niveau" in Andalusische stijl, ligt temidden van de Benalup Golf & Country Club. Als een van de meest toonaangevende kleinw hotels van de wereld ( Leading Small Hotels of the World) beschikt het Fairplay hotel over een scala aan luxueuze faciliteiten. Het Fairplay Golf & Spa ligt ten zuiden van Jerez tussen Medina Sidonia en Véjer de la Frontera . Vanuit dit hotel kunt u gemakkelijk de prachtige plaatselijke witte stranden van Cádiz bereiken. U geniet van het plaatselijke landschap van olijf- en rubberbomen en historische dorpjes op de toppen van de heuvels.

Faciliteiten:
diverse bars o.a. een jazzclub met feestelijke coctails. Er zijn diverse restaurants waaronder; Een stijlvolle mediteraanse gourmetrestaurant, een Aziatische restaurant en een visrestaurant. Er is een zeer royale Spa &Welness center. Met schoonheidssalon, kapper, sauna's, jacuzzi's, stoombaden, hydromassagebad en  fitness center. Er zijn ook tennisbanen en een heerlijk buitenzwembad.

Kamer:
De ruime kamers zijn voorzien van airco, minibar, en een afzonderlijk zitgedeelte van de junior suite. Elke kamer heeft een flatscreen satelliet tv. Alle kamers zijn voorzien van een gratis draadloze internet verbinding, evenals telefoon en een kluis in de badkamer. Elke badkamer is voorzien van een bad/ douchecombinatie, kamerjassen en bidet. Tevens zijn een haardroger, verduisterende gordijnen en openslaande ramen inbegrepen.

Golf:
De Benalup is een schitterende baan met een fantastische ligging hoog boven een vallei. De baan is niet echt lang maar door de doglegs, water hindernissen en de strategische aangelegde bunkers is deze baan een echte uitdaging. De brede fairways zijn licht glooiend en omzoomd door veel olijfbomen en kurkeiken. De baan beschikt over een schitterend clubhuis met een heerlijk restaurant en een gezellige bar met zonneterras.
Montenmedio is extra te boeken en een baan van top kwaliteit! De baan is deels glooiend en is rustig gelegen in de bosrijke omgeving.

 

Aanbiedingen

Melia Aldeia Dos Capuchos


STUNT AANBIEDING LISSABON:
MELIA ALDEIA DOS CAPUCHOS

- 5 nachten incl. ontbijt
- 5 dagen Avis autohuur
- 1 x 9 holes bij het hotel
- 4 greenfees Aroeira 1 + 2

Slechts € 375,- p.p.