dinsdag 7 februari 2012, 19:13
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size


Golfarrangement Mazagan Golf & Beach Resort:

·   7 nachten in een double room incl. ontbijt
·   Transfers Airport - Hotel v.v.
·   4 greenfees Mazagan Golf Club

Prijs p.p. € 775,- 

Periode : 07/07 -  03/09/2011
Periode : 04/09 -  31/10/2011 Prijs per persoon: € 685,-

Het 5-sterren deluxe resort ligt aan een 7 km lang zandstrand vlakbij Casablanca. Met okergele muren, de groene tegeldaken en een ruime binnentuin is Mazagan een 'extra large' versie van een traditionele Riad. In de binnentuin vindt u vele palmen en een groot verwarmd zwembad met ligstoelen en terrassen rondom. Met 11 restaurants en bars heeft u de keuze uit een culinair palet, van uitbundige buffetten tot gastronomische à la carte-restaurants.

Kamers:
Uw ruime kamer biedt veel comfort met o.a. sat-tv, wifi, kluisje, minibar, airco, telefoon, zitje en ruime badkamers met bad, ruime douche en föhn.

Faciliteiten:
U kunt in 11 restaurants heerlijke gerechten proeven van verschillende culturen  o.a. eten uit de Marokkaanse, Spaanse en Portugese  keuken.  U kunt gaan
tennissen, quad rijden, paardrijden, er is een zwembad van 1000m2 ,er is een night -club en casino. Ook kunt u ontspannen in het Mazagan Spa. Voor de kinderen zijn er clubs.  Door het hele hotel is er gratis draadloos internet beschikbaar en gratis parkeren bij het hotel.

Golf:
De Mazagan Golf Course werd ontworpen door
Gary Player. Deze baan heeft 18-holes en heeft mooie landskenmerken en is een links baan die naast het strand ligt. Toen de baan ontworpen werd was een van de focuspunten  dat  het natuurlijke karakter bleef en het prachtige uitzicht op zee. De afslagen dagen iedere golfer uit tot stoere, lange drives en met vrij brede fairways is de baan voor minder geoefende golfers toch vergevingsgezind. De glooiende fairways, lastige approaches en zeer ruime en snelle greens zorgen voor een interessante ronde. De baan is voor iedere golfer een echte uitdaging!

 

Aanbiedingen

Melia Aldeia Dos Capuchos


STUNT AANBIEDING LISSABON:
MELIA ALDEIA DOS CAPUCHOS

- 5 nachten incl. ontbijt
- 5 dagen Avis autohuur
- 1 x 9 holes bij het hotel
- 4 greenfees Aroeira 1 + 2

Slechts € 375,- p.p.