dinsdag 7 februari 2012, 20:04
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size


Golfarrangement Hotel Le Manoir:

·   2 nachten in een 2 persoonskamer incl. ontbijt*
·   2 greenfees m.k.u. Touquet La Foret, La Mer, Hardelot Les Dunes, Les Pins

Prijs per persoon: € 279,-

Periode : 22/04 - 22/10/2011
Periode : 23/10 - 12/11/2011 Prijs per persoon: € 299,- *incl. halfpension
Periode : 13/11 - 31/12/2011 Prijs per persoon: € 199,- *incl. halfpension

* Weekendtoeslag + feestdagen periode 22/04- 22/10/2011 € 25,- p.p.p.d.  en van 23/10- 12/11/2011 € 22,- p.p.p.d.

 
Op slechts 4 uur rijden vanaf Amsterdam vindt u Hotel Le Manoir welke zich kenmerkt door de sfeervolle, knusse en familiare uitstraling. Het populaire kleinschalige Manor House met slechts 41 kamers heeft een Engelse uitstraling. Het grenst direct aan de 36-holes van de beroemde Le Touquet Golf Club. De mondaine badplaats Le Touquet, ook bekend onder de naam “Paris Plage”, ligt eveneens op korte afstand van het hotel. Het hotel ligt in een bosrijke omgeving en beschikt over netjes ingerichte kamers en een uitstekend restaurant. Met daarnaast een verwarmd buitenzwembad en een gezellige bar is het hier prima toeven.

De twee 18-holes banen van Le Touquet, La Mer en La Foret behoren tot de mooiste banen van de Cote d’Opale en trekken ieder jaar vele, voornamelijk Britse golfers.
De bekendste van de twee banen is La Mer en deze baan is alle behalve eenvoudig te noemen. De fairways slingeren door het prachtige duinlandschap en worden omgeven door een onverbiddelijke rough. Deze uitdagende baan is meerdere malen gastheer geweest van het Frans Open.
La Foret (1904) voert deels door oude pijnboombossen en is in het algemeen wat vriendelijker, mede doordat u hier wat minder last heeft van de bijna altijd aanwezige wind van zee.
 
Faciliteiten:
Restaurant , bar, verwarmd zwembad, salon met tv,  terras en tennisbaan.

Golf:
Le Touquet is in het bezit van twee 18-holes golfbanen, La Mer en La Forêt. Beide genieten ze al decennia lang bekendheid in de internationale golfwereld, waarbij La Mer net even de kroon spant.

La Mer:
Deze golfbaan wordt wel eens het ‘beest’ van de Côte d’Opale genoemd en is iets meer een Schotse linksbaan dan een parklandbaan. Midden in ongerept duingebied met dodelijke rough, dus de tactische speler die lengte kan maken met ijzers komt hier beter weg dan de longhitter. Handicapeis: (24/28)
La Forêt:
De golfbaan is op schitterende wijze aangelegd in een eeuwenoud dennenbos. De greens van deze parklandbaan zijn kleiner dan die van La Mer. Handicapeis: (35/35)
Tevens ligt er een uitstekende 9-holes (par-35) oefenbaan. Deze baan bevat alle moeilijkheden en spelsituaties en is daarmee ideaal voor een ieder die zijn spel wil verbeteren.
Op circa 20 km van Le Touquet ligt een andere populaire kustplaats Hardelot waar nog eens 2 golfbanen van naam te vinden zijn!
Les Pins:
Het oude Les Pins met zijn typisch Britse stijl is aangelegd in prachtige bossen en heeft door de generaties heen zijn oorspronkelijk stijl weten te behouden. Handicapeis: (24/28)
Les Dunes:
De baan stamt uit 1990 en heeft vele meertjes, duinen, beboste dalen en een fraai clubhuis. Handicapeis:  (35/35).

 

Aanbiedingen

Melia Aldeia Dos Capuchos


STUNT AANBIEDING LISSABON:
MELIA ALDEIA DOS CAPUCHOS

- 5 nachten incl. ontbijt
- 5 dagen Avis autohuur
- 1 x 9 holes bij het hotel
- 4 greenfees Aroeira 1 + 2

Slechts € 375,- p.p.